Table of contents
![Українці у Варшаві зможуть отримати PESEL лише в одному місці](https://visitukraine.today/media/blog/previews/ckXH16E2r0erOlheSXbQHPV6QY5tmxVFlTxuMZ9O.jpg)
Yavp.pl повідомляє, що з 25 квітня українці в Варшаві зможуть отримати код PESEL лише в пункті на Національному стадіоні (Stadion PGE Narodowy). В ужендах столичних мікрорайонів та мобільних пунктах видача PESEL буде недоступна. Це дозволить розвантажити районні уженди, де будуть надавати постійні послуги жителям Варшави.
Пункт для біженців з України на Національному стадіоні працює з щодня з 8:00 до 16:00 (крім 1-3 травня). Також в цьому пункті можна подати заявки на отримання щомісячної допомоги на дітей від ZUS.
Що таке номер PESEL читайте в статті
Рекомендовані статті
1 хв
Біженцям![Чи можна заїхати до Польщі повторно без закордонного паспорта?](https://visitukraine.today/media/blog/previews/g7vVnOFW3dLO162EC5sNjyr87TWDbRCKj4VUBUUs.jpg)