Кулінарні майстер-класи для дітей-переселенців – ЮНІСЕФ запустили в Україні новий проєкт
Table of contents
![Кулінарні майстер-класи для дітей-переселенців – ЮНІСЕФ запустили в Україні новий проєкт](https://visitukraine.today/media/blog/previews/BLhLxWUacFcnEAEUfby7JugqeKVHH46UvPgppT8X.jpg)
В Україні стартував проєкт «Спільно. Твоя підтримка поруч» для дітей, які через війну залишили свої домівки. Разом з батьками малеча зможе відвідати кулінарні майстер-класи.
Мета проєкту – психологічне розвантаження та зменшення тривожності у дітей. Відвідувачі поспілкуються із нутриціологами та психологами, дізнаються про формування здорових харчових звичок та методи психологічної стабілізації.
Взяти участь у заходах зможуть більше п’яти тисяч дітей-переселенців. Кулінарні майстер-класи від професійних кухарі пройдуть у Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Зареєструватися на заходи можна за посиланням.
Проєкт організовують дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ініціатива з покращення культури харчування «Cult Food» шеф-кухаря Євгена Клопотенка за підтримки Міністерства освіти і науки.
Рекомендовані статті
1 хв
Подорожі![Спрощено порядок виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок](https://visitukraine.today/media/blog/previews/Hsti6Ry2w0SVjONQA3bMLzQVsYurLD0Nyx4tVKmi.jpg)
1 хв
Подорожі![Visit Ukraine запускає перший і найбільший український банк турів](https://visitukraine.today/media/blog/previews/dEaQGvFKlAMdEsTbxMxxXUFFCxjialbhw1Sedcbd.jpg)