Table of contents
![VisitUkraine.Today перетворюється виключно на інформаційний портал допомоги](https://visitukraine.today/media/blog/previews/7UT1xwaZJ2Gfk5L40q1g3EGqxj0ssJhtiNqcDlgs.jpg)
Це другий ранок масштабної війни.
Українські воїни ціною власного життя боронять нашу рідну, незалежну, суверенну землю!
Відсьогодні VisitUkraine.Today трансформується виключно в інформаційний портал, де кожен український та іноземний громадянин зможе отримати необхідну інформацію, як діяти в критичній ситуації, куди звертатись, адреси бомбосховищ, як виїхати з країни або евакуюватись з небезпечного регіону тощо.
Ми на зв'язку 24/7, гаряча лінія працює на всіх каналах – телефон, месенджери, онлайн-чат.
Слава Україні! Героям слава!