Table of contents
![В Україні створено гарячу телефонну лінію для іноземних студентів](https://visitukraine.today/media/blog/previews/LgJ3M10p8JEsu3RZAWNP1vHZNk7CgJs8vHPgtOoJ.jpg)
Український державний центр міжнародної освіти повідомляє, що на період дії воєнного стану було створено гарячу телефонну лінію за номером: +38 067 402 63 61 (WhatsApp, Viber, Telegram).
Іноземні студенти, заклади вищої освіти, дипломатичні представництва, суб’єкти господарювання, які мають із закладами освіти України угоди про надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання, у разі потреби вирішити термінові питання можуть звертатися за цим номером.
Також працюють усі електронні адреси державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти», зокрема:
• [email protected] – для офіційного листування;
• [email protected] – щодо реєстрації запрошень на навчання;
• [email protected] – для суб’єктів господарювання, які мають із закладами освіти України угоди про надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання.
Рекомендовані статті
2 хв
Війна![Створено Інтернаціональний легіон територіальної оборони України](https://visitukraine.today/media/blog/previews/3tf6C6OfnOc9ScXtAd0apPUcCvM0PrvXcHH3MLo2.jpg)
2 хв
Війна![Опитування групи "Рейтинг" про настрої українців під час війни](https://visitukraine.today/media/blog/previews/00laBa21FOvQCRGwjhvKD1p0zmFGFp01tAgoTqe6.jpg)
2 хв
Війна![Львів-спаситель: як львівська область справляється з тисячами біженців](https://visitukraine.today/media/blog/previews/cKeAwmrIQy7qrzAE1NH01ESTeGiyzK2be0AvSNfw.jpg)
1 хв
Популярне![Державна міграційна служба відновлює надання адміністративних послуг](https://visitukraine.today/media/blog/previews/hQYkeaPQtyVkQmWqFISKNzzK8oW63Xxco6lQGZBF.jpg)