Table of contents
![Японія пропонує працевлаштування для ІТ спеціалістів з України](https://visitukraine.today/media/blog/previews/yCyWYyav4Ws7LvFw4vjQik2CsnIsCocMIE2IQ9Ea.jpg)
Національна японська газета The Asahi Shimbun повідомляє, що ІТ компанії Японії зосередились на пошуку спеціалістів для своїх проектів серед українських працівників. Головна мета – допомогти українцям та підтримати державу у часи війни.
Україна багата на талановитих працівників технічної сфери. ІТ сектор вже 10 років займає вагому роль у розвитку економічного сектору. У світі Україну ще називають "Силіконовою долиною Східної Європи". Однак через війну багато талановитих спеціалістів можуть виїхати з України. Коли кількість проектних замовлень із США та Європи поступово зменшуються, Японія може стати новим ринком.
Токійська ІТ-компанія i3DESIGN одна з тих, хто проводить набір спеціалістів з України. З травня у штаті корпорації працюють українці, які займаються підбором українського персоналу. Компанія отримала більше 50 заявок від працівників з України, сім спеціалістів вже співпрацюють i3DESIGN, адже головною перевагою роботи у сфері ІТ є те, що співробітники можуть працювати із будь-якого місця, де є Інтернет.
В компанії зазначають, що хочуть працювати з українськими спеціалістами не тимчасово, а постійно, адже вони приносять позитивний ефект для зростання корпорації.
Інша японська компанія Next Age Inc. вже доручає українцям проекти у сфері веб-дизайну, це 11 проектів на суму 22 500 доларів США. Токійська компанія PJ-T&C придбала програмне забезпечення розроблене українськими інженерами.
В червні Yahoo Japan Corp., Line Corp. та п’ять інших ІТ-компаній провели для українців семінар із працевлаштування, щоб прискорити підтримку всієї галузі.
Раніше в МЗС повідомляли, що українська ІТ-компанія CHI Software відкрила офіс в Японії.
Рекомендовані статті
2 хв
Освіта![Українці можуть отримати 200 стипендій для навчання на ІТ-курсі](https://visitukraine.today/media/blog/previews/NrSQz0LprSPbWKsVpm3hnFIXFG1Qr1Fk9roZwG7y.jpg)
1 хв
Освіта![Стартував набір на безкоштовне навчання українців в IT за підтримки Мінцифри](https://visitukraine.today/media/blog/previews/1rmA6W1cCu0A5miCkxpDxCEMhAVh7yCH0LmPHydB.jpg)